Conqueror

Conqueror 1888 yilindan bu yana fantezi kağıt dünyasının liderliğini sürdürmektedir.
Conqueror ürün çeşitleri estetik- zerafet prestij içerir, bir tarafta %100 pamuk içeren Antik-Modern diğer taraftan ışıltılı , parlak , yanar döner görünümlü çağdaş niteliği ile adeta farklılığıın ve liderliğini sergiliyor.
Conqueror zenginliklerine bir göz atarsak ve sınıflandırırsak neler görecek kağıt tarihi adına hangi keyifleri tadacağız, bakalım - görelim.
Bakış açısı olarak 4 farklı görüş (desen) CONNOISSEUR'da %100 pamuk diğer ürünlerde %25 pamuk Conqueror'daki ayrıcalıktır.


1 CONNOISSEUR
2 TEXTURE
3 CONCEPT
4 SMOOTH

1-Connoısseur %100 Cotton

İçeriğindeki %100 pamuktan connoisseur yumuşak,zarif bir yapıya sahiptir.
Ve fligranı ile özel ve tektir.Tercihinizde lüx dolu bir prestij arıyorsanız connoisseur size özeldir .Baskı özelliği pamuk içeriği nedeni ile çok renkli baskılarda dahi hızlı kuruma kurutucusuz baskı yapma imkanı sağlar. Masa üstü inkjet yazıcılarda mükemmel sonuçlar alınır.

2-Texture "Laıd - Recycled - Contour"

Klasik görüntüdeki "LAID"kabartmalı çizgili yüzeyi ile ayrıca içindeki Conqueror filigranı kişilerin vazgeçemeyeceği bir markayı olçuşturmaktadır.Bu grubun diğer ürünü olan "CONTOUR" hamurundaki kabartmalı dokusu ve renk seçenekleri ile çok yönlü baskı neticeleri vermektedir. "RECYCLED LAID" %75 toplanmış atık kağıttan ,%25'i ise pamuk içeren son derece çevre dostu bir kağıttır. Conqueror Texture gramajları ve kalitesi ile haberleşmenin farkını size yaşatacaktır.

3-Concept - Iridescent


Yeni çağın tutkusu ,stilinde modaya uygun şık ve bakımlı ürünlerin hepsi ve daha fazlası Concep'te Bu seride yanar-döner ve ışıkta renk değiştiren parlak yüzeyi ile yıllardır aradığınız farklılığa kavuşacaksınız. Yapacağınız her türlü dizayn çalışmasındaki neticeyi Concept'in metalik yüzeyinde bulabilirsiniz. Her türlü baskıya elverişli mükemmel bir sonuç vermektedir.

4-Smooth


Conqueror Smooth,bütünü ile kusursuz yeni ve farklı bir sonuç için çağdaş iş yaşantısının habercisidir.Smooth kendi arasında ; CX22 ipeksi ve sade dokusu ile her yerde kullanabileceğiniz , Wove ise zengin ve yumuşak dokulu bir ürün olarak karşınıza çıkar. Smooth yelpazesindeki tüm kağıtlar her türlü baskıya elverişli olup mükemmel sonuç vermektedir.
Tabi hepsi bu kadar değil; Fantezi kağıtlarımız ARJO WIGGINS güvencesi ve kalitesinde nerelere ,hangi estetik güzelliklere bizleri götürecek görelim:
KEAYKOLOUR ve RIVES

1-Rives


İş yaşantınızda elde etmek istediğiniz farklı, dinamik ve yaratıcı ürünleriniz için geniş renk seçimi ile size sunmuş olduğumuz Textures’in mükemmelliğini görmek istiyorsanız kataloğu incelemeniz yeterli. Piyasadaki benzer ürünlerinden farkını ayırt etmek için textures’i size beş başlık altında sunuyoruz. Bu harika ürünler sırasıyla; REFLECTION, TRADITION SENSATION, TRADITON, DESIGN ve LAID mükemmel bir sonuç için bu seriye dokunmanız ve denemeniz yeterli. Özellikle SENSATION ürünlerinde üzerindeki özel kaplama sayesinde baskı sonucunda renk parlaklığını fark edeceksiniz.

2-Keaykolour


Bu kadar kaliteli desen ve renklerin hepsini bir arada yalnız KEAYKOLOUR’da bulabilirsiniz. Embossing serisinde her türlü desendeki kabartmaların farkını diğerlerinden kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. Çevreci dostluğumuzu RECYCLED ürünlerimizde ispatlıyoruz.
Atık toplama ve yanlış üretim sonucu değerlendirilmiş kağıtların pamuk ve selüloz ile birleşimini ve son derece etkileyici desen görüntüsünü bu seride bulacaksınız.

3-Business


Ticari yazışmalarınızda vazgeçemeyeceğiniz özellikleri “Business” kağıtlarımızda bulabileceksiniz. Kullanışlı, mükemmel, garantili, hızlı ve göze çarpan kalitesiyle tarif edilmez sonuçlar bulacağınız “OPALE”i deneyiniz.
İçerisindeki Opale fligranın bir ayrıcalık olduğunu göreceksiniz.

CURIOUS


Curious kolleksiyonunun bu eşsiz kataloğuna hoşgeldiniz. İhtiyaç duyduğunuz, vazgeçilmez ve doğru olanı bulmanıza yardımcı olacak bir ürün çeşididir.
Grafikerlerin doğa düşüncelerini tam anlamıyla yansıtacak bu mükemmel eşsiz serinin dört adet etkin ürünü bulunmaktadır; Curious Particles, Curious Metallics, Curious Translucents, Curious Touch.
Curious kataloğundaki ürünlerle yapacağınız her türlü baskıda emsalsiz sonuçlar göreceksiniz. Bu ürün çeşidi “Curious” mükemmelliğinin sonucudur.

1-Particles


Curious Particles serisi %100 geri dönüşüm özelliği taşıyan çevre dostu bir üründür. %40’ı boya görmüş, %35’i boya görmeden işleme girmiş toplama kağıtlardan, kalan %25’i ise selülöz liflerinden meydana gelen kağıtlardan oluşmaktadır. Ayrıca ECF (Kanserojen içermeyen) özelliğe sahiptir. Bununla beraber üzerindeki benekler kağıda ayrı bir görüntü vermektedir.

2-Metallics


Metalik düşünce ve görüntünün birleştiği, çift taraflı üretilen kağıtlarımızda lükslüğün hissini ve mükemmel baskı kalitesinin ihtişamını yakalayacaksınız. Bu ürünümüzde tüm göz alıcı renkleriyle Metal Antique, ayrıca mükemmel kabartmalı desenleriyle Metallics Embossed’de tüm aradığınızı bulacaksınız.

3-Translucents colours


%100 saf selüloz liflerinden yapılmış olan bakıldığında karşı tarafıda gösterebilen Curious Translucents serisi kendi branşındaki aydınger çeşitleri içinde en farklı düzeyde olanıdır. Üzerindeki Metalik görüntülü yeni çeşidi grafikerlerin yorumlarını yansıtacakları kağıt konusundaki en çekici üründür. Masa üstü ve inkjet yazıcılar içinde uygundur.

4-Touch


Kağıtta duyamayacağınız tüm farklı özellikleri Curious Touch’ta göreceksiniz.
Bir bebek cildindeki yumuşaklık hissini duymak istiyorsanız bu ürünü denemelisiniz. Bunun için de bu kağıda dokunmanız yeterli olacaktır.

Mesajınızı Bırakın
En Kısa Süre İçerisinde
Sizi Arayalım


Yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra '' Beni Hemen Arayın '' butonuna basınız. Müşteri temsilcimiz sizi en kısa süre içerisinde arayacaktır.